odkazy

Asociace TOM

tom1

Asociace turistických oddílů mládeže ČR (A-TOM) je občanské sdružení dětí a mládeže s celorepublikovou působností zaměřené především na turistiku a tábornictví. Členy Asociace TOM jsou tomíci. No a jinak dělají podobné věci jako my.

TOM Pawnee Bystřice pod Hostýnem

logo-pawnee

Adresa stránek našeho srdečně blízkého bystřického oddílu TOM.

UNICEF (Dětský fond OSN)

unicef-logo

UNICEF (Dětský fond OSN) je hlavní světovou organizací, která se zabývá ochranou a zlepšováním životních podmínek dětí a podporou jejich všestranného rozvoje.
Pracuje s místními komunitami i vládami ve 157 zemích světa, aby těm nejpotřebnějším poskytli okamžitou humanitární pomoc i dlouhodobý rozvoj v oblastech zdravotní péče, vzdělání a ochrany dětí.

Klub českých turistů

logo-kct1

Klub českých turistů má necelých 40 tis. členů, z toho téměř čtvrtinu mládeže. Členové KČT organizují každoročně přes tisíc akcí určených pro členy klubu i neorganizované zájemce o všechny druhy turistiky. U nás v Holešově navíc často pořádající zajímavé cestopisné přednášky, o kterých se můžete dozvědět i na našich stránkách.

Město Holešov

logo-holesov

Stránky našeho nejdražšího města Holešov, kde můžete v krásně a přehledně uspořádaných odkazech najít téměř vše, co se města a jeho okolí týká.

Corfix

corfix

Distributor deskových i jiných her, u kterého je evidován pro spolupráci i náš Klub deskových her „Medvědí brloh“

LK Iktočante Holešov

logo-iktocante

Lakrosový klub, který byl v dávné historii založen oddílovými členy, a kteří v něm dosud působí. Tým je velice ambiciózní a má řadu velkých cílů. V současné době se kromě tradičního lakrosu začal věnovat i Interkrosu, svému halovému bratříčkovi.


Kontakt

hlavní vedoucí oddílu

Petr Němčík

Sadová 1526

Holešov 769 01

e-mail: petr@nemcik.cz

mobil: 605 169 150

© 2009 TOM Medvědí stopa Holešov